Saunylevně - prodej materiálů pro sauny, saunová kamna a doplňky

Využijte jedinečnou možnost nakupování materiálů pro sauny levně a to prostřednictvím internetu. Nabízíme Vám seriózní přístup a především bezpečný nákup. Specializujeme se na nízké ceny u těchto produktů: saunová kamna, dřevo pro sauny, dveře do sauny, typové stavby saun.

Sauna zbaví člověka stresu, bolesti i únavy a zvýší odolnost vůči virům a alergiím. Saunování je tak stále oblíbenější nejen mezi sportovci, sauna pomáhá i lidem s psychicky náročným zaměstnáním i těm, kteří prostě jen nechtějí být nemocní.

Proč vlastní sauna svépomocí?

Je to nejjednodušší a nejlevnější možnost pro každého z nás. Stavba sauny není nic složitého a zvládne ji kdejaký kutil. Důležitá je volba kvalitních materiálů jako jsou dřevo ze Skandinávie, odolné saunové dveře a především správná volba saunových kamen . Návštěva sauny (zejm. v severských státech se saunují několikrát týdně). Nemusíte tak za saunou cestovat, můžete v ní trávit jak dlouho chcete a saunovat se můžete i s přáteli.

Saunová kamna – elektrická i na dřevo

Tradiční saunová kamna na dřevo jsou stylovější a určitě nabídnou větší prožitek saunování než elektrická saunová kamna, jejichž výhodou je, že jsou zase levnější. Saunová kamna je nutné volit především s tím, co od saunování očekáváme. jiné to bude v případě komerční sauny, kde potřebujeme obvykle levný provoz. V tomto případě proto budeme volit kamna elektrická pokud nemáme vlastní měkké dříví pro topení. Pro časté každodenní saunování je lepší volbou elektrika.

Jak si správně vybrat kamna?

Kamen existuje mnoho modelů. Bezpochyby ta nejlepší jsou kamna finské výroby, ale značek je spousta. Doporučujeme proto zákazníkům poslat nám rozměry sauny (ideálně spolu s půdorysným výkresem) a my Vám rádi pomůžeme s volbou.